ГЛАВНАЯ
СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Протигаз шланговий ПШ1
Противогазы шланговые
Протигаз шланговий ПШ1
Сертификат соответствия

Ні для кого не секрет, що людина не може прожити без повітря і кількох хвилин. Кисень, що є складовою частиною повітря потрібен кожній з 50 трлн клітин людського організму.

У наш час -  час різноманітних техногенних катастроф, випробувань зброї, розвитку різних галузей промисловості виникає потреба захистити ограни дихання, зору від потрапляння шкідливих парів, газів, бактеріологічних речовин.


  В таких випадках виникає потреба скористатися протигазами. За принципом захисту протигази бувають фільтруючі та ізолюючі. Ізолюючі протигази краще забезпечують захист органів дихання.

 До ізолюючих протигазів відносять протигаз шланговий ПШ1, який захищає органи дихання, зору та шкіру від небезпечних речовин. Принцип дії протигазу шлангового ПШ1 полягає в тому, що повітря для дихання всмоктується з незабрудненої отруйними речовинами зони на деякій відстані від робітника.

Такий вид протигазів є самовсмоктуючим, тобто людина вдихає повітря самостійно, силою своїх легень. Протигаз шланговий ПШ1 доцільно використовувати при очищенні чи роботі у різних ємкостях – цистернах, баках; при чистці димарів, підвальних сховищ та інших приміщень, де можуть накопичуватись шкідливі газоподібні речовини.


  Протигаз шланговий ПШ1 складається з: шлангу довжиною 10м, по якому відбувається всмоктування чистого повітря; з шолом-маски, або маски ЦП-7, яка з’єднується з шлангом за допомогою гофрованих трубок; з рятівного поясу, до якого прикріпляють сигнально-рятівну мотузку; з активного та пасивного фільтру; підвісної системи, за допомогою якої шланг прикріпляють у зоні чистого повітря; сумка.


  Робота у протигазі шланговому ПШ1 передбачає участь двох людей. Одна людина безпосередньо знаходиться у забрудненій зоні в протигазі, а інша – біля другого кінця шланга біля фільтрувальної коробки, тримаючи сигнальну мотузку. Ця людина у будь-який момент має бути готова надати допомогу тому, хто в небезпечній зоні, тож необхідно мати для таких випадків запасний протигаз.


  Під час роботи у протигазі шланговому ПШ1 людина повинна дихати спокійно та глибоко. У разі появи сторонніх запахів, необхідно негайно покинути загазовану зону.
  По закінченню робіт з використанням протигазу, необхідно прочистити всі деталі від пилу та бруду і скласти у мішок. Недопустимим є попадання вологи в маску та активний фільтр протигазу шлангового ПШ1.

Російською
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною