ГЛАВНАЯ
Хозяйственный инвентарь
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Секатор садовый
Секаторы

Секатор садовый

  Секатори садові складаються з двох лез, що виготовлені з якісного металу, який стійкий до корозії, довго не затуплюється, а при потребі легко наточується. Леза скріплені болтом і гайкою, що теж металеві. Також у будові передбачена пружина, завдяки якій леза секатора садового не злипаються, коли на них потрапляє сік рослин, чи живиця. Ручки в секаторах пластмасові, що зручно для руки. На ручці є невеличкі заглибини для пальців. Така конструкція перешкоджає ковзанню інструменту під час роботи. У секаторі садовому є також кнопка-замок, для його зберігання у закритому положенні.
  Секатори садові бувають різних розмірів. Більші передбачають роботу з тонкими гілками, стеблами, лозою, а меншого розміру – з квітами.
  Щоб секатор садовий прослужив вам якомога довше, за ним необхідний невеличкий догляд. Після роботи з ним леза потрібно витерти від соків, живиці сухою тканиною. Зберігати у закритому положенні. Для зберігання секатора садового можна купити чи самому пошити спеціальний чохол.
  Секатор садовий обов’язково займе своє почесне місце в ваших садово-городніх інструментах.

Секатор садовий
У співавторстві з Мадригою Надією Іванівною
  Щоб вчасно сформувати крону дерев, кущів, підчистити виноградник або просто зрізати квіти з товстими стеблами потрібен садовий секатор. Він незамінний помічник для садівників, виноградарів, особливо навесні та в осінню пору.
  Садовий секатор має досить давнє походження. Його сконструювали садоводи з Франції ще в 1815 році. Назву цьому інструменту дало латинське слово seco, що в перекладі означає сікти, різати. На територію нашої держави садові секатори потрапили у наступні 3-5 років. Українські багатії любили використовувати працю французьких садівників.
  Сучасні садові секатори відрізняються від своїх попередників кращою якістю, зручністю та більшим строком експлуатації.