ГЛАВНАЯ
ИНСТРУМЕНТ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Топор колун
Топоры

Топор колун

Топор колун один из видов топоров, предназначенній для колки дров. Топор колун имеет более короткое, тяжелое и широкое лезвие, благодаря чему данным топором удобней колоть дрова, а не рубить.

Колун
  Колун – це один із видів сокир. Основне його призначення – рубання дров. Особливо він необхідний, коли потрібно розрубати грубі колоди.
  Колун у порівнянні з столярною сокирою виник набагато пізніше. Перші знахідки відносяться до І тисячоліття нашої ери (на території Східної Європи). Велике розповсюдження він набув після V століття.
  Компанія Співпраця пропонує колун, що виготовлений з металу високої якості. Колун має невелике за розміром робоче полотно клиноподібної форми. Така форма робочого полотна дозволяє під час забивання її в деревину, створювати штучну тріщину. Вона буде розширюватись по мірі проникання клиноподібної робочої частини в глиб розколу. Таким чином, можна розрубати грубу колоду, витративши менше зусиль, ніж при роботі із звичайною сокирою.
  Залежно від роду деревини обирають вагу колуна. Вона складає 1.5 – 5кг, а найчастіше зустрічається від 2 до 3кг.
  У робочу частину закріплена довга дерев’яна ручка. Оскільки, роботи з колуном проводяться з великим кутом розмаху, то у нього ручка довша в порівняні з  іншими сокирами. У середньому вона дорівнює 80сантиметрів.

     
Під час робіт з колуном слід дотримуватись правил техніки безпеки: необхідно прослідкувати, щоб поруч не було людей, особливо дітей. Оскільки під час рубання, дрова можуть розлітатися в різні боки. Під час  роботи потрібно широко розставити ноги – це і зручно, і захистить від випадкового промаху.
Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною