ГЛАВНАЯ
СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ
КОНТАКТЫ
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция
ОТДЕЛ ПРОДАЖ
Респираторы противоаэрозольные
Респіратор У-2К 1-го ступеня захисту
Сертификат соответствия


  Перші респіратори сучасного вигляду створені в 70-х роках 19 століття.
  Респіратор У-2К 1-го ступеня захисту є фільтруючою напівмаскою, що захищає органи дихання людини від різних видів пилу, враховуючи також  радіоактивну. Респіратор У-2К складається з фільтруючої напівмаски, у яку вмонтовані клапани вдиху та видиху. Клапан видиху розміщений у передній частині напівмаски  у спеціальному пластмасовому отворі та захищений екраном. Для щільнішого прилягання респіратора У-2К 1-го ступеня захисту до обличчя людини на ділянці перенісся є носовий затиск – це пластинка з м’якого металу. Респіратор кріпиться на обличчі за допомогою наголів’я, яке регулюється пластмасовими пряжками.
  Респіратор У-2К 1-го ступеня захисту передбачає очищення повітря до 4 ГДК.        ГДК – це гранично допустима концентрація, тобто концентрація хімічних елементів та їх сполук в навколишньому середовищі, які при повсякденному впливі на організм людини не викликають патології  чи захворювання.
  Респіратор У-2К 1-го ступеня захисту доцільно використовувати під час виконання короткочасних робіт при концентрації пилу не більше 25 мг на 1 м3.

Такі респіратори легкі, маса не більше 60 г, гарантійний строк зберігання  - 5 років.

Російською

 Респіратори належать до засобів індивідуального захисту органів дихання від шкідливих газів, парів, аерозолів та пилу.

Респіратори можна класифікувати за різними ознаками. За призначенням вони бувають: протипилові, протигазові та газопилозахисні. За конструкцією поділяються на патронні та фільтруючі напівмаски; за способом вентиляції - на клапанні та безклапанні; за умовами експлуатації респіратори є одноразового та багаторазового використання.; за ступенем очищення їх ділять на три класи.


  Інстинкт самозбереження посприяв винайденню респіраторів. Перші засоби захисту використовували лікарі під час епідемій чуми ще в Середньовіччі. В 16 столітті з’явились перші респіратори, що являли собою змочену та туго скручену цупку тканину. Леонардо да Вінчі першим запропонував в такий спосіб захищати органи дихання від шкідливих та хвороботворних речовин.

Текст у співавторстві з Мадригою Надією Іванівною