ГЛАВНАЯ
ФАРТУКИ
КОНТАКТЫ
Фартуки брезент со спилком для защиты от искр и брызг росплавленных металов
СИЗ, средства индивидуальной защиты
Режущий инструмент,оснастка, метизы
Противопожарный инвентарь
Лестницы, стремянки
Сварочное оборудование и аксессуары
Инструмент
Абразивный и шлифовальный инструмент
Измерительный инструмент

Электрический инструмент

Слесарный инструмент
Хозяйственный инвентарь
Рабочая обувь
Спецодежда
Изолирующие ленты
Скотчи
Кисти, шпатели, валики
Приборы
Сантехнические аксессуары

Осветительные аксессуары

Строительные аксессуары
Сигнальная продукция
Электро продукция

Фартук брезент со спилком (Высший сорт - брезент 115х100см, спилок не менее 23х45см)

ОТДЕЛ ПРОДАЖ

Фартук брезент со спилком (Второй сорт - брезент 115х90см, спилок не менее 10х20см)

Фартук брезент со спилком (Второй сорт - брезент 115х90см, спилок не менее 10х20см)

Фартухи

Не секрет, що зварювальні роботи без належного захисту можуть чинити небезпеку для здоров’я працівника, тому велику роль відіграє надійний якісний спецодяг, взуття та додаткові засоби захисту – окуляри, маски, щитки.
Фартухи для зварювальників є частиною робочого костюму. Для виготовлення такої деталі одягу застосовують міцні, надійні матеріали, що володіють високими вогнетривкими властивостями.


Компанія Співпраця пропонує фартухи для зварювальників із брезенту; фартухи що поєднують брезентові та спилкові деталі.
Фартух брезентовий – це елемент одягу, що одягають поверх робочого костюму для захисту від іскор та бризок розплавленого металу, під час токарних, зварювальних та слюсарних робіт. Брезент поєднує льняні та бавовняні волокна (деякі виробники додатково додають синтетичні волокна), йому властива висока щільність та міцність. Запропонований фартух для зварювальників є суцільно-кроєним. Для зручної фіксації фартуха передбачена нашийна бретелька, довжину якої можна регулювати. До верхніх бокових кутів пришиті поворозки для зав’язування, за допомогою яких регулюється ширина фартуха для зварювальників по лінії талії. В даній моделі є накладна кишеня.


Фартух брезентовий із спилком представлений двома варіантами:
• фартух брезентовий із спилком вищого ґатунку. Розміри брезентової частини складають – 100х115см (ширина та довжина відповідно). Спилок – це шар натуральної шкіри, який отримують в процесі шкіряного виробництва. В даному варіанті розмір шматків спилку – 23х45см. Шматки спилку надають фартухові додаткову міцність та значно покращують захисні властивості (від іскор та бризок). Такий фартух надійно захистить від розпечених абразивних та гострих деталей. У фартухові нашийна регульована бретелька. Фартух чорного кольору.


• фартух брезентовий із спилком другого ґатунку. На брезентову деталь розміром 90см на 110см нашиті шматки спилку розміром 10см на 20см. Сфера застосування – токарні, зварювальні, столярні роботи, захист від бризок розплавленого металу та іскор, захист від механічних пошкоджень передньої частини тулуба працівника, від промислових забруднень. Для фіксації фартуха брезентового передбачена нашийна бретелька білого кольору, довжину якої можна регулювати. Запропонований фартух чорного кольору.

Фартук брезент со спилком (Высший сорт - брезент 115х100см, спилок не менее 23х45см)